I LOVE WINX FORUM
Ajmo , navaliteee 26016420d4b018ebfc24b208c2c12694d845dc2e
Ovo je stvarno predivan winx forum sa extra drustvom!
Kao gost mozete da gledate neke teme i cak da pisete u nekim!
Ali kao clan mozete da imate pristum mnogim cool kategorijama,da se borite za visu
poziciju,da chatujete sa drustvom,da narucujete i pravite grafike,da imate vas
avatar i potpis,...i jos mnooogo toga!
Zato nam se pridruzite jer bi nam jako znacilo!
Necete se pokajati!
~Admin & Mod Tim~
I LOVE WINX FORUM
Ajmo , navaliteee 26016420d4b018ebfc24b208c2c12694d845dc2e
Ovo je stvarno predivan winx forum sa extra drustvom!
Kao gost mozete da gledate neke teme i cak da pisete u nekim!
Ali kao clan mozete da imate pristum mnogim cool kategorijama,da se borite za visu
poziciju,da chatujete sa drustvom,da narucujete i pravite grafike,da imate vas
avatar i potpis,...i jos mnooogo toga!
Zato nam se pridruzite jer bi nam jako znacilo!
Necete se pokajati!
~Admin & Mod Tim~
I LOVE WINX FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I LOVE WINX FORUM


 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Ajmo , navaliteee

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
NevidljivoPismo
Ne znas za magiju
Ne znas za magiju



Posts : 10
Join date : 14.09.2009

Ajmo , navaliteee Empty
PočaljiNaslov: Ajmo , navaliteee   Ajmo , navaliteee EmptyPon Sep 14, 2009 10:44 pm

Recite neki zanimljiv dogadjaj iz svog zivotaaaa



Ja sam se napr. izgubila u Beogradu tokom ekskurzije. Naravno , isli smo u beograd sa razredom , i ja sam nosila nekakav stap sa nekakvom vrteskom na vrhu i setala sam sa mojom najboljom drugaricom Nevenom. Posto u daljini nismo videle nastavnicu , pomislile smo da smo zaostale. Svuda je bilo hiljade ljudi i nebismo videle nastavnicu ni da je bila pored nas. Ono sto nismo znale bilo je da je nastavnica daleko IZA nas. Ja sam Neveni rekla da smo se izgubile , a ona je zaplakala i odtrcala u gomilu kao bez glave. I ja sam je jurila masuci onim cudom iznad glave i urlajuci xD. A ja sam silno htela da odem u MAMUT ( prodavnica ). I u guzvi sam srela moja dva najveca neprijatelja , dva debila prve klase , koji su mi rekli da znaju gde je Mamut i odveli me na vrh nekakve hromirane zgrade , okruglaste , pa smo se umalo zaglavili u liftu. Nekako smo izasli i ispred su bili svi iz razreda i Nevena sa njoma xD I svi su mislili da sam se ja kao zaljubila u njih dvojicu xD Doslo mi je da ih UBijem !!!

Nije ni cudo sto smo se izgubili , jer je Beograd VELIK a ja zivivm u Knjazevcu , za koji se jos uvek nezna da li je selo ili grad Wink
Nazad na vrh Ići dole
LAYLA BELIEVIX
*~Admin*Layla~*
*~Admin*Layla~*
LAYLA BELIEVIX


Posts : 1108
Join date : 12.07.2009
Age : 26
Location : Andros

Ajmo , navaliteee Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo , navaliteee   Ajmo , navaliteee EmptyUto Sep 15, 2009 9:26 am

XDXDXDXDXD! JA se nesecam bas neceg...
Nazad na vrh Ići dole
https://ilovewinx.serbianforum.info
BloomPower
Enchantix
Enchantix
BloomPower


Posts : 132
Join date : 14.07.2009
Age : 25

Ajmo , navaliteee Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo , navaliteee   Ajmo , navaliteee EmptyNed Okt 11, 2009 1:52 pm

e pa bila sam na eksurziji na hajduckim vodama (republika srpska) i tu ima mali zoo vrt i ja sam tu otisla s drugaricom i bilo nam je dosadno pa smo izmislile da smo videle vuka i svi su poceli da looode i vrste i placu a ja sam rekla aaaa videla sam vuka i ubola sam ga cackalicom svi su poludeli a mi reke JESMO WAS MWHAHAHAHA
Nazad na vrh Ići dole
LAYLA BELIEVIX
*~Admin*Layla~*
*~Admin*Layla~*
LAYLA BELIEVIX


Posts : 1108
Join date : 12.07.2009
Age : 26
Location : Andros

Ajmo , navaliteee Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo , navaliteee   Ajmo , navaliteee EmptyNed Okt 11, 2009 6:15 pm

hahahahahahahahahahahaha! xD strasno ste ih presle! Ajmo , navaliteee 82554
Nazad na vrh Ići dole
https://ilovewinx.serbianforum.info
BloomPower
Enchantix
Enchantix
BloomPower


Posts : 132
Join date : 14.07.2009
Age : 25

Ajmo , navaliteee Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo , navaliteee   Ajmo , navaliteee EmptyNed Okt 11, 2009 7:24 pm

aha xD
Nazad na vrh Ići dole
ThE LoSt AnGeL
Otkrila si magiju
Otkrila si magiju



Posts : 71
Join date : 23.12.2009

Ajmo , navaliteee Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo , navaliteee   Ajmo , navaliteee EmptyNed Dec 27, 2009 2:23 pm

0vak0 kada sam imala prv0g decka 0n je d0lazi0 prek0 pr0z0ra k0d mene u s0bu pale bi0 je t0taln0 c00l (i stariji od mene 2. god.).Jedne n0ci 0k0 p0la jedan sam mu 0tv0rila pr0z0r da udje ali zab0ravila sam da je moja majka bila na pr0slavi i da ce kada se vrati da udje u m0ju s0bu da pr0veri da li je sve u redu.Tak0 d0k sm0 se ja i 0n zvalavili kad u jedn0m m0mentu se p0javi m0ja mama na vratima kada mi je videla decka p0cela je da vristi (srec0m m0j cale nije bi0 tad kuci) p0lak0 videl0 se kak0 se u k0msiluku pale sijalice i kak0 d0vikuju kr0z pr0z0r:,,tishe mal0!''Sutradan sam raskinula sa tim deck0m i nikad ga vise nisam nista pitala (sam0 sm0 se vidjali u pr0lazu) Jaooo koj je t0 bi0 blaaaaaam!
Nazad na vrh Ići dole
♥_Layla_♥
Otkrila si magiju
Otkrila si magiju



Posts : 53
Join date : 23.03.2010

Ajmo , navaliteee Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo , navaliteee   Ajmo , navaliteee EmptyPet Apr 02, 2010 3:14 pm

Koliko imas god. da nisi malo mlada za decka???
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ajmo , navaliteee Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo , navaliteee   Ajmo , navaliteee Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ajmo , navaliteee
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ~Ajmo navalite~Mini Glitter Potpisi~

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
I LOVE WINX FORUM :: Zabavni park :: Vas dnevnik-
Skoči na: